Košík 0x

0,00 €

O nás

Spoločnosť LASCORA, s.r.o. je špecializovanou firmou zaoberúcou sa predajom kvalitných autodielov. Diely sú importované z krajín EU od svetových výrobcov vačšinou priamo z centrálnych skladov.

Ku každému zákazníkovi pristupujeme jednotlivo z čo najväčšou zodpovednosťou, čím sa odzrkadľuje aj kvalita našich služieb za dostupné ceny na trhu. Diely sú dostupné priamo z našho skladu, prípadne objednávané v čo najkratšom časovom horizonte do 3-7 dní.
Pri vytváraní sortimentu sa vždy zohľadnujú očakávania trhu, na základe čoho sa vyvíja a rastie aj naša firma. Preto sa k hlavnému profilu, ktorým sú ND zn. ŠKODA pridali aj ďalšie značky AUDI, BMW, CITROEN, FORD, MERCEDES, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT, SKODA, VW. Okrem náhradných dielov na tieto značky sa firma časom špecializovala na konkrétne diely ako sú palivové čerpadlá, turbodúchadlá, servoriadenia a diely do klimatizácií. V neposlednom rade sa k náhradným dielom pridali aj oleje a mazivá, ktoré uzatváraju široký okruh pôsobenia čo sa týka aftermarketového predaja náhradných dielov.

Skladom držíme len kvalitné nové diely za konkurenciaschopnú cenu s dvojročnou zárokou.

2024    lascora.sk - licencovaný predajca autodielov